Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Hoex Live Rock

20:00 21:00

Now on air

Hoex Live Rock

20:00 21:00

Aankomende voorstelling

Hoex Evening Rock

21:00 22:00


HOEX RADIO CONCERT AGENDA 22 MEI T/M 28 MEI 2023

Geschreven door Op 20/05/2023

Maandag 22 mei:

Built To Spill – Paradiso Noord, Amsterdam

Exciter + Artillery + Blood Star – Musicon, Den Haag

Paul Weller – Paradiso, Amsterdam

The Robert Cray Band – Vredenburg Tivoli, Utrecht

 

Dinsdag 23 mei:

Downfall Of Mankind + Oceans Turns Red – Musicon, Den Haag

Built To Spill – Vera, Groningen

Algiers – Doornroosje, Nijmegen

K’s Choice  – Paard, Den Haag

Paul Carrack – Metropool, Enschede

Paul Weller – 013, Tilburg

 

Woensdag 24 mei:

Lagwagon (punk) – Melkweg (OZ), Amsterdam

The Devil and The Almighty Blues – De Effenaar, Eindhoven

Bo Ningen + The Black Delta Movement – Vera, Groningen

Maidavale – Doornroosje (Merleyn), Nijmegen

Hedvig Mollestad Trio – Paradox, Tilburg

Paul Carrack –Hedon, Zwolle

The Robert Cray Band – Metropool, Hengelo

 

Donderdag 25 mei:

The Rock Circus Talent Tour – Poppodium Fluor, Amersfoort

Elysian Fields – Paradiso (bovenzaal), Amsterdam

Las Robertas – Paradiso (Doka), Amsterdam

Hard/Death Core Festival (o.a. Distant + Extortionist) – Bibelot, Dordrecht

Hedvig Mollestad Trio – Metropool, Hengelo

Nagasaki Swim + Cloud Cafe – Doornroosje (Merleyn), Nijmegen

Bo Ningen + The Black Delta Movement – Doornroosje, Nijmegen

Claw Boys Claw – Metropool, Hengelo

Krezip – Vredenburg Tivoli, Utrecht

Psychonaut – Nieuwe Nor, Heerlen

K’s Choice  – 013, Tilburg

Valley Of The Sun – De Effenaar, Eindhoven

 

Vrijdag 26 mei:

Secret Sphere + Signum Regis + Angelic Forces – Willemeen, Arnhem

Booze & Blues Festival – Poppodium Phoenix, Breda

Ploegendienst (punk) – Mezz, Breda

The Rock Circus Talent Tour – Willem Twee, Den Bosch

Sniester festival – Paard, Den Haag

Iguana Death Cult – Vera, Groningen

Tramhaus – De Effenaar, Eindhoven

Darling Rooster + Geert van der Burg – Studio Gonz, Gouda

The Overslept – De Vorstin, Hilversum

Mo Bedick – Gebroeders de Nobel, Leiden

Hardcore Vrijdag – Neushoorn, Leeuwarden

Robert Jon & The Wreck – De Spot, Middelburg

Wodan Boys – Rotown (V11), Rotterdam

Claw Boys Claw – Rotown, Rotterdam

Cobra The Impaler + Hippotraktor + Bark – De Helling, Utrecht

K’s Choice – Metropool, Enschede

Paul Carrack – Neushoorn, Leeuwarden

The Robert Cray Band – Doornroosje, Nijmegen

 

Zaterdag 27 mei:

Surfin’ Monsters (festival) – Poppodium Phoenix, Breda

Sniester festival – Paard, Den Haag

Secret Sphere + Signum Regis + Angelic Forces – Studio Gonz, Gouda

Mono – Vredenburg Tivoli, Utrecht

Hister – Simplon, Groningen

AJ Plug (blues rock) – Mezz, Breda

Charlotte Wessels + Blackbriar – MEZZ Breda

 

Zondag 28 mei:

Claw Boys Claw – Mezz, Breda

Hemplifier + Witch Piss + Ditch – Musicon, Den Haag

Esben and The Witch – Patronaat, Haarlem

The Rock Circus Talent Tour – Patronaat, Haarlem

The Rock Circus Talent Tour – Neushoorn, Leeuwarden

The Cold Stares – De Bosuil, Weert

Mothers Cake – Nieuwe Nor, Heerlen


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *