Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Now on air

Aankomende voorstelling

Hoex Rock Ballads

23:00 24:00


Hoex Radio Concert agenda 27-05-2024 t/m 02-06-2024

Geschreven door Op 25/05/2024

Maandag 27 mei:

UK Subs – Melkweg (Oude Zaal), Amsterdam

TOOL – Ziggo Dome, Amsterdam

 

Dinsdag 28 mei:

Brant Bjork Trio + Earth Tongue – Melkweg (Oude Zaal), Amsterdam

Judith Hill + Crossroad Trail – Q Factory, Amsterdam

Honey Revenge + Letters Sent Home – Patronaat (Stage 2), Haarlem

Pet Needs + Luke Fischer – Patronaat (Stage 3), Haarlem

The Southern River Band – Doornroosje (locatie: Merleyn), Nijmegen

Bruce Dickinson + Black Smoke Trigger – 013, Tilburg

 

Woensdag 29 mei:

Quiet Hollers – Podium Victorie, Alkmaar

Great Gable – Paradiso (Bovenzaal), Amsterdam

Maz & The Phantasms + Clearly Confused + Stay Gone – Willemeen (W1 Café), Arnhem

Mondo Generator – Mezz (Kleine Zaal), Breda

Valice – Popradar (Radarcafé), Den Haag

Dinosaur Jr. + Ghostwoman – Paard, Den Haag

Fat White Family – Doornroosje, Nijmegen

Traitrs – Baroeg (locatie: V11), Rotterdam

Anouk – Ziggo Dome, Amsterdam

The Southern River Band + Black Bottle Riot – Vera, Groningen

Bruce Dickinson – SPOT (locatie: De Oosterpoort), Groningen

 

Donderdag 30 mei:

Bradley Simpson – Paradiso (locatie: Tolhuistuin), Amsterdam

Pennywise – 013, Tilburg

Tim Akkerman – Mezz (locatie: Waalse Kerk), Breda

Christian Death – Poppodium Iduna, Drachten

Egyptian Blue + Dim Imagery – Vera (Main Stage), Groningen

Jake La Botz + Dan German – Patronaat (Stage 3), Haarlem

Traitrs – Poppodium Cpunt ((Stage 2), Hoofddorp

Tusky + Boskat – Doornroosje (locatie: Merleyn), Nijmegen

Great Gable – Rotown (locatie: V11), Rotterdam

Quiet Hollers – TivoliVredenburg (Club Nine), Utrecht

 

Vrijdag 31 mei:

Thames + POM + Texoprint – Podium Victorie, Alkmaar

Fool The Masses + DKHC Hardcover + Famous You – N201, Aalsmeer

Navigate + Bitterlemon – Gigant, Apeldoorn

Pkew Pkew Pkew + For I Am + White Mamba + Ink Bomb – Mezz (Kleine Zaal), Breda

Dream Flight To Antarctica – Popradar (Radarcafé), Den Haag

Call It Off – Bibelot (Powerstage), Dordrecht

Man As Plague + Born Infected + I’ll Get By – So What? Gouda

Ghostwoman – Vera (Main Stage), Groningen

Alvenrad + Alvader + Mourning Wood – De Vorstin (Kleine Zaal), Hilversum

Terzij de Horde + Ter Ziele + Radeloos /// Ziedend – Cultuurcentrum Het Podium, Hoogeveen

Gunmoll + Bad Luck Baby – Neushoorn, Leeuwarden

Tusky – De Spot, Middelburg

Supersister – Pop & Cultuurpodium P3, Purmerend

King Of The World & Sean Webster – Poppodium Het Bolwerk, Sneek

Anouk – Ziggo Dome, Amsterdam

The Robert Cray Band – Muziekgieterij, Maastricht

 

Zaterdag 1 juni:

Deap Valley – Paradiso (locatie: Bitterzoet), Amsterdam

Alien Weaponry – Dynamo (Main Stage), Eindhoven

Yesnomaybe + Black Leather Jacket – Bibelot (Door), Dordrecht

Another Now + Sugar Spine – Dynamo (Basement), Eindhoven

Terzij de Horde + Radeloos /// Ziedend –Poppodium De Pul, Uden

The Cassandra Complex – Nieuwe Nor, Heerlen

The Ex – Rotown, Rotterdam

1000Mods + Earth Tongue – Poppodium Volt, Sittard

The Paradox Twin – Poppodium Boerderij, Zoetermeer

Air Raid + Objektor – Little Devil, Tilburg

Chef’Special – Paard, Den Haag

Supersister – Bibelot (Main Stage), Dordrecht

Anouk – Ziggo Dome, Amsterdam

Picture + Elegy + Bildtstar – Poppodium Het Bolwerk, Sneek

 

Zondag 2 juni:

1000Mods + Earth Tongue – Podium Fluor, Amersfoort

Quiet Hollers – Paard (Kleine Zaal), Den Haag

Monkey3 – Bibelot (Powerstage), Dordrecht

Hitten – Metropool (Muziekcafé), Enschede

Alien Weaponry – Nobel, Leiden

Twelve Bar Blues Band – Pop & Cultuurpodium P3, Purmerend

Sloper – Poppodium Boerderij, Zoetermeer

Tricklebolt + Money & The Man – Little Devil, Tilburg

The Robert Cray Band – Paradiso, Amsterdam

Machinehead – SPOT (locatie: De Oosterpoort), Groningen

 

 

Festivals:

 

Dauwpop (Hellendoorn)(31 mei – 1 juni):

The Southern River Band, The Kooks, Di-Rect, Douwe Bob, Dinosaur Jr., The Reytons, Whispering Sons, DOOL, The Vices, Ghostwoman, Money & The Man, Quiet Hollers, Meltheads

 

Vestrock (Hulst)(31 mei – 1 juni):

The Southern River Band, Dinosaur Jr., The Reytons, The Kooks, Douwe Bob, Compact Disk Dummies, Quiet Hollers,

 

The Hague Deathfest (Musicon, Den Haag)(1 juni):

Stillbirth, Bodyfarm, Rectal Smegma, The Monolith Deathcult, Wound Collector, Funeral Whore, Melting Eyes, Mancuerda,

 

Bridge Guitar Festival (Eindhoven, diverse locaties)(29 mei t/m 2 juni)

The Robert Cray Band, Sona Jobarteh, Dinosaur Jr., The Dirty Denims, Foxy Venus, Aynsley Lister, Mother’s Cake, Hallo Venray, Another Now, Floor Jansen & Anneke van Giersbergen, Laura Lootens, Tricklebolt en meer

 

Grondslag Live (EM2, Groningen)(2 juni):

Bad Luck Baby, Calidus


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *