Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Hoex Morning Rock

08:00 12:00

Now on air

Hoex Morning Rock

08:00 12:00

Aankomende voorstelling

Hoex Lunch Rock

12:00 13:00


Hoex Radio Concert agenda 13-05-2024 t/m 19-05-2024

Geschreven door Op 11/05/2024

Maandag 13 mei:

Jerry Leger – TivoliVredenburg (Club Nine), Utrecht

 

Woensdag 15 mei:

Ichika Nito – Melkweg (Oude Zaal), Amsterdam

Pessimist + Demiurgon – Musicon, Den Haag

C.O.F.F.I.N. – Vera, Groningen

William The Conqueror – TivoliVredenburg (Club Nine), Utrecht

Philip Sayce – De Bosuil, Weert

Glenn Hughes + King Herd – Poppodium Boerderij, Zoetermeer

 

Donderdag 16 mei:

Baardvader + Komatsu + Supersonic Blues – Paard, Den Haag

Prowl + Swim Or Drown – Poppodium Iduna, Drachten

Nevenproject + Nienke Dingemans – Patronaat (Stage 2), Haarlem

Riot V + Tailgunner – Metropool (Saxion Zaal), Enschede

Van Dik Hout – De Vorstin, Hilversum

Tim Akkerman – Nobel, Leiden

C.O.F.F.I.N. – Rotown (locatie: Roodkapje), Rotterdam

Masters Of Reality – Effenaar (Kleine Zaal), Eindhoven

¡Pendejo! + ILÆNDER – De Bosuil, Weert

 

Vrijdag 17 mei:

Edward Reekers’ Liberty Project – Poppodium P60, Amstelveen

Racoon – Afas Live, Amsterdam

Prowl + Toxic Shock + Spit – Willemeen, Arnhem

Tim Akkerman – Bibelot, Dordrecht

Rowwen Hèze – Bibelot, Dordrecht

Riot V + Tailgunner – Poppodium Iduna, Drachten

32 Elephants + No Permission – Studio Gonz, Gouda

Misery Index + Schizophrenia – Patronaat (Stage 2), Haarlem

Solarsister + Frank Rae – De Cacaofabriek, Helmond

Sjako! – Neushoorn, Leeuwarden

The Tambles + Amonia Caramel – Neushoorn, Leeuwarden

Chef’ Special – Muziekgieterij, Maastricht

IOK – Doornroosje (locatie: Merleyn), Nijmegen

Tim Christensen – De Bosuil, Weert

Kula Shaker – Poppodium Boerderij, Zoetermeer

 

Zaterdag 18 mei:

Van Dik Hout – Afas Live, Amsterdam

Fun Lovin’ Criminals + Rudeboy (plays UDS) – Melkweg, Amsterdam

Hesken + Baas – MFC, Coevorden

Stef Kamil Carlens – Muziekgieterij, Maastricht

Ingested + Fallujah + Vulvodynia + Melancolia – Doornroosje, Nijmegen

Supersister – Poppodium Het Bolwerk, Sneek

Chef’ Special – 013, Tilburg

The Waterboys – Zuiderpark Live, Den Haag

 

Zondag 19 mei:

Heath – Gigant (Café), Apeldoorn

I Prevail + Sett It Off – Afas Live, Amsterdam

Novastar – Mezz, Breda

Monkey3 + The Ruff Majik + Alternator + Enma – Poppodium Willem Twee, Den Bosch

Ingested + Fallujah + Vulvodynia + Melancolia – Patronaat (Stage 2), Haarlem

Misery Index + Schizophrenia – Metropool (Saxion Zaal), Enschede

Edward Reekers’ Liberty Project – De Vorstin, Hilversum

The Wooten Brothers – Poppodium Cpunt, Hoofddorp

Kula Shaker – Muziekgieterij, Maastricht

Siena Root + Dirty Sound Magnet – Poppodium Volt, Sittard

Fun Lovin’ Criminals, Rudeboy (plays UDS) – Zuiderpark Live, Den Haag

Masters Of Reality + Alain Johannes – TivoliVredenburg (Ronda), Utrecht

 

 

Festivals:

 

Vuigfest 2024 (Astrant, Ede)(17 mei):

Magnetic Spacemen, E.T. Explore Me, Rats and Daggers en meer

 

London Calling Festival (Paradiso, Amsterdam)(17 mei – 19 mei):

The Mysterines, Do Nothing, Mary In The Junkyard, Adwaith, Been Stellar, Elephant Stone en meer


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *