Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Hoex Morning Rock

08:00 12:00

Now on air

Hoex Morning Rock

08:00 12:00

Aankomende voorstelling

Hoex Lunch Rock

12:00 13:00


Hoex Radio Concert agenda 22-04-2024 t/m 28-04-2024

Geschreven door Op 20/04/2024

Maandag 22 april:

Stornoway + Thompson Springs – Paradiso (locatie”: Tolhuistuin), Amsterdam

VOIID – Paradiso (Bovenzaal), Amsterdam

Cymande – Paradiso, Amsterdam

The Bandulus + The Utopians – dB’s Studio, Utrecht

 

Dinsdag 23 april:

The Maine + Lacey – Melkweg, Amsterdam

Wishbone Ash – Q Factory, Amsterdam

Lord Of The Lost + The Raven Age + Empire Of Giants – Effenaar, Eindhoven

 

Woensdag 24 april:

Ohrima + Esprit d’ Escalier – Willemeen, Arnhem

AstroNutz – Popradar, Den Haag

Finntroll + Metsatöll + Suotana – Effenaar

Hugh Cornwell – Hedon, Zwolle

Fischer-Z + Light By The Sea – Tivoli Vredenburg, Utrecht

 

Donderdag 25 april:

Mell & Vintage Future – Gigant (locatie: Orpheus), Apeldoorn

Palehound – Paradiso (Bovenzaal), Amsterdam

Hugh Cornwell – Gebouw T, Bergen Op Zoom

Pip Blom – Vera, Groningen

Queens’ Pleasure – Patronaat, Haarlem

Finntroll + Metsatöll + Suotana –Doornroosje, Nijmegen

Francis of Delirium – Rotown, Rotterdam

The Klittens – Rotown (locatie: V11), Amsterdam

JOHAN – Hedon, Zwolle

Manfred Mann’s Earth Band – Muziekgieterij, Maastricht

Dawn Brothers – Podium Victorie, Alkmaar

These Wicked Rivers – Popodium Boerderij, Zoetermeer

 

Vrijdag 26 april:

Modern English – Paradiso (Bovenzaal), Amsterdam

Hallo Venray – So What? Gouda

Ultha + Ortega + Oud Zeer – Vera, Groningen

Bildtstar – Neushoorn, Leeuwarden

Thorndale + Dickie Curtis – Westlands Popcentrum Nederland Drie, Wateringen

Manfred Mann’s Earth Band – Metropool (Jupiler Stage), Hengelo

Chef’ Special – Effenaar, Eindhoven

These Wicked Rivers – De Piek, Vlissingen

 

Zaterdag 27 april:

The Grant East + Femme Fugazi – Gigant, Apeldoorn

Edenbridge + Deep Sun + Devilsbridge + Epinikion – Musicon, Den Haag

Hello Venray – EM2, Groningen

Prospective + Traveller – Nieuwe Nor, Heerlen

Warkings + Hammer King + Victorious – De Cacaofabriek, Helmond

Temple Fang – Little Devil, Tilburg

Manfred Mann’s Earth Band – Poppodium Boerderij, Zoetermeer

Mark Foggo + SKArtacus – Poppodium Volt, Sittard

Fun Lovin’ Criminals + Rudeboy (Plays UDS) – SPOT (locatie: De Oosterpoort), Groningen

 

Zondag 28 april:

The Sidekicks – Poppodium Iduna, Drachten

Warkings + Hammer King + Victorious – Patronaat, Haarlem

Hotline TNT – Rotown (locatie: Roodkapje), Rotterdam

Rosy Finch – Poppodium Boerderij, Zoetermeer

Hugh Cornwell – De Vorstin, Hilversum

Toontje Lager – Poppodium Volt, Sittard

 

 

Festivals:

 

Kingsnight Metal Bash (Astrant, Ede)(26 april):

Headless Hunter, Obstruktor, Violent Silence, Permeator

 

Willemsfest (Willemeen, Arnhem)(27 april):

Savage Grace, Confess, Wasted Youth Club, Oltas, Bloodsucker, Mouflon, Mindwar, Megalomaniacs, Obnoxious, Schmisfits, Spit

 

Fool Metal Jacket (Nobel, Leiden)(27 april):

Release The River, Epistulum, Degenerate, Obstruktor

 

Hard Op Koningsdag (Neushoorn, Leeuwarden)(27 april):

Headless Hunter, Deadspeak, Ancestral Sin, Grofvuil, Deafened to Death

 

Koningsdag Festival (Baroeg, Rotterdam)(27 april):

Soet and the Suits, Hard Skin, Los Metallicos, Boskat, Subrockers, Pigs, Redikin

 

dB’s Final Round Fest (dB’s Studio, Utrecht)(27 april):

State Power, Hee Hee Shamone, Throwing Bricks, Kort Door De Bocht, El Zombie, De Boulevard, The Wacko’s, Beyond The Pale, Karnabahar, Coaster, Eillie Billish

 

King’s Rock 2024 (Muziekcafé, Helmond)(27 april):

Big Daddy’s Breakfast Voodoo, Cult Of Scarecrow, Circle Of Friends, Staplers, SugarPunch!, October Changes, Skiff

 

Female Metal Event FemME ( Muziekcafé, Helmond)(28 april):

Phantom Elite, The Prize, Alia Tempora, Beyond God, Psideralica, Attractive Chaos


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *