Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Now on air

Aankomende voorstelling

Hoex Morning Rock

09:00 12:00


Hoex Radio Concert agenda 18-03-2024 t/m 24-03-2024

Geschreven door Op 16/03/2024

Woensdag 20 maart:

Pixies + The Pale White – Paradiso, Amsterdam

Hotel Lux – Paradiso (bovenzaal), Amsterdam

The Devils – dB’s Studio, Utrecht

 

Donderdag 21 maart:

Pixies + The Pale White – Paradiso, Amsterdam

Grade 2 + Mark Of Chaos – Willemeen, Arnhem

Rowwen Hèze – Mezz, Breda

Venice – SPOT (locatie: De Oosterpoort), Groningen

Whispering Sons – Muziekgieterij, Maastricht

Hotel Lux – Rotown, Rotterdam

Loveth Besamoh + Max Hell – Rotown (locatie: V11), Rotterdam

Tape Toy + Gunmoll – de Bosuil, Weert

 

Vrijdag 22 maart:

The Cassandra Complex – Q Factory, Amsterdam

Venice – Luxor Live, Arnhem

The Devils – Poppodium Phoenix, Breda

Sløtface – Bibelot, Dordrecht

March + Boskat – So What? Gouda

‘’Veldslag Noord 2024” – Simplon, Groningen

Grade 2 + No Brains – Patronaat, Haarlem

Vexed, Revocation, Aborted, Carnifex – Metropool (Jupiler stage), Hengelo

‘’Metal Battle Veldslag West’’ – Baroeg, Rotterdam

Toontje Lager – Gigant, Apeldoorn

Oproer – Rotown, Rotterdam

Jim Barbiani Band – Het Bolwerk, Sneek

‘’Clash of the Titans’’ – dB’s Studio, Utrecht

Pixies + The Pale White – Paradiso, Amsterdam

Mostly Autumn – De Pul, Uden

IST IST – Vera, Groningen

Suicidal Angels + Fusion Bomb + Crimson Fire – Podium Fluor, Amersfoort

Robby Valentine ‘’Tribute To Queen’’ – Poppodium Boerderij, Zoetermeer

 

Zaterdag 23 maart:

Sinister + The Monolith Deathcult + Aran Angmar – Poppodium P60, Amstelveen

‘’Metal Battle’’ – Willemeen, Arnhem

Extermination Dismemberment + Korpse – Musicon, Den Haag

Mooneye – Vera, Groningen

Vltimas – Metropool (Saxion Zaal), Enschede

Dutch Criminal Record – Rotown (locatie: V11), Rotterdam

Tusky – De Helling, Utrecht

TankZilla + Rhinorino + The Getdowns – dB’s Studio, Utrecht

Krezip – Tivoli Vredenburg, Utrecht

Mostly Autumn – Nieuwe Nor, Heerlen

PEER + Sonic Whip – Capsloc, Capelle aan den IJssel

 

Zondag 24 maart:

The Devils – Gigant (Muziekcafé), Apeldoorn

Extermination Dismemberment + The Messiah – Gigant, Apeldoorn

Vltimas + Legion of The Damned + Kjeld – Poppodium Iduna, Drachten

Taake + Nordjevel + Theotoxin – Effenaar, Eindhoven

Living Room Heroes – The Nix, Enschede

Lowest Creature + The Breed + Blakecrusher – Little Devil, Tilburg

IST IST – De Vorstin, Hilversum

Dilana (‘’Legendary Women of Rock’’) – Pop & Cultuurhuis PX, Volendam

Marcel Coenen & Friends – de Bosuil, Weert

 

 

Festivals:

 

Festerfest (Baroeg, Rotterdam)(31 maart):

Onheil, Tower Crane Towers, Neroth en meer


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *