Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Hoex Evening Rock

21:00 22:00

Now on air

Hoex Evening Rock

21:00 22:00

Aankomende voorstelling

Hoex Blues

22:00 24:00


Hoex Radio Concert agenda 12-02-2024 t/m 18-02-2024

Geschreven door Op 10/02/2024

Maandag 12 februari:

Black Foxxes – Paradiso (bovenzaal), Amsterdam

Ghostwoman – Rotown (locatie: V11), Rotterdam

 

Dinsdag 13 februari:

Hatesphere + Mercenary – Patronaat, Haarlem

Ghostwoman – Doornroosje (locatie: Merleyn), Nijmegen

Currents + Being As A Ocean + Oceans Ate Alaska + Sentinels – 013, Tilburg

Nothing More + Sim + Siamese – Tivoli Vredenburg, Utrecht

 

Woensdag 14 februari:

Holly Humberstone – Melkweg, Amsterdam

Joanne Shaw Taylor + Connor Shelby – Paradiso, Amsterdam

Normandie + As December Falls + Self Deception – Patronaat, Haarlem

Hatesphere + Mercenary – Metropool (Jack Daniel’s Stage), Hengelo

Briqueville – Doornroosje (locatie: Merleyn), Nijmegen

 

Donderdag 15 februari:

Novastar – Melkweg (up), Amsterdam

Douwe Bob – Paradiso, Amsterdam

The Apologist + Mayleaf – Podium Fluor, Amersfoort

GirlsGirlsGirls + Monowolf – Simplon, Groningen

Mell & Vintage Future – Metropool (Jupiler Stage), Hengelo

GA-20 – Tivoli Vredenburg, Utrecht

‘’Clash Of the Titans’’ – dB’s Studio, Utrecht

Money And The Man – Hedon, Zwolle

Cesar Zuiderwijk – Poppodium P60, Amstelveen

 

Vrijdag 16 februari:

Echoplay + Cult Carver + Bottled Waves – Popradar, Den Haag

Citizen – Dynamo, Eindhoven

Fatal Move + Menacer + Cold Grip – So What?, Gouda

Douwe Bob –  SPOT (locatie: De Oosterpoort), Groningen

Knocked Loose + Deafheaven + Headbussa – Patronaat, Haarlem

Skallerbieter + Rrrags – Patronaat (stage 3), Haarlem

Hatesphere + Mercenary – Nieuwe Nor, Heerlen

Flavium + Lefthand Freddy – Nobel, Leiden

Live Skull – Poppodium Volt, Sittard

‘’Engel of Death Battle’’ – Groene Engel, Oss

‘’Metal Battle’’ – Baroeg, Rotterdam

‘’Clash Of the Titans’’ – dB’s Studio, Utrecht

Slope + Dagger Threat + Dogma – 013 (locatie: Little Devil), Tilburg

Ross Curry – Neushoorn, Leeuwarden

 

Zaterdag 17 februari:

Goldwölff + Harley Francine – MFC, Coevorden

Melle Leyton – Vera (downstage), Groningen

Douwe Bob – Metropool (Hertog Jan Zaal), Enschede

Phrasing + Headless Hunter + Razorblade Messiah – Nobel, Leiden

Slope + Dagger Treat + Swell – Doornroosje (locatie: Merleyn), Nijmegen

Thrice – 013, Tilburg

Miles Kane – Tivoli Vredenburg, Utrecht

Ffoss + Thames – Traumahelikopter

Mooon + The People’s Pleasure Grounds – De Kroepoekfabriek, Vlaardingen

Julian Sas – Poppodium De Peppel, Zeist

‘’Metal Battle Overijssel’’ – Hedon, Zwolle

A Knight Under Maria’s Altar + Torn From Oblivion + Reformist – Hall Of Fame, Tilburg

Dance With Dragons + Impulse – Kofa, Vlaardingen

Robby Valentine – Fort 33, Leusden

 

Zondag 18 februari:

Final Dose + Head Of The Baptist + Kronol – Willemeen, Arnhem

Cashmyra – Gigant (muziekcafé), Apeldoorn

Navigate – Paard, Den Haag

Douwe Bob – Doornroosje, Nijmegen

Suffocation + Sanguisugabogg + Enterprise Earth + Organectomy – 013 (Next), Tilburg

El Perro + Bismut – dB’s Studio, Utrecht

Mr Moto – De Bosuil, Weert

Mike Dawes – Poppodium Boederij, Zoetermeer

Slope + Dagger Threat,+ Relations + Stitched – Metropool (locatie: Innocent), Hengelo

TesseracT + Unprocessed + The Callouw Daoboys – Tivoli Vredenburg, Utrecht

Dirty Honey – Patronaat, Haarlem


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *