Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Hoex Back To Work

01:00 08:00

Now on air

Hoex Back To Work

01:00 08:00

Aankomende voorstelling

Hoex Morning Rock

08:00 12:00


Hoex Radio Concert agenda 11-09-2023 t/m 17-09-2023

Geschreven door Op 09/09/2023

Maandag 11 september:

Gluttony + Dråp +Melting Eyes – Musicon, Den Haag

Only The Poets – Doornroosje, Nijmegen

 

Dinsdag 12 september:

The Heavy – Paradiso, Amsterdam

Strangeways – Melkweg (Upstairs), Amsterdam

 

Woensdag 13 september:

Daniel Romano’s Outfit – Vera, Groningen

The Last Wave + Samson Hits The Bulleye – Patronaat, Haarlem

Raven + High Spirits – Metropool (Jack Daniel’s Stage), Hengelo

Electric Mary – Poppodium Phoenix, Breda

 

Donderdag 14 september:

Desert Dwellers + Severant + Chief Of Smoke – Iduna, Drachten

Raw Brigade + Instructor + No Way – Effenaar (locatie: Stroomhuis), Eindhoven

Die Nerven – Vera, Groningen

Jimmy Diamond – Neushoorn, Leeuwarden

Doodeskader- De Bosuil, Weert

Unitopia – De Boerderij, Zoetermeer

Blind Illusion + Martyr – dB’s Studio, Utrecht

Harvest Road + Unstable Rosie – Paard (café), Den Haag

 

Vrijdag 15 september:

Rats On Rafts + Bongloard + Asbest Boys – Podium Victorie, Alkmaar

Levellers – Mezz (Jupiler zaal), Breda

Changing Tides + Man As Plague + Ann My Dice – Musicon, Den Haag

Here Today – Bibelot, Dordrecht

Clan Of Xymox – Iduna, Drachten

Die Nerven – Rotown (locatie: V11), Rotterdam

Bony Macaroni + Snow Coats – Simplon (bovenzaal), Groningen

Dan & The Middle Man + Blackboots + Be My Guest – Neushoorn (Café), Leeuwarden

Mich – De Helling, Utrecht

Billy Bragg – Vredenburg Tivoli (Pandora), Utrecht

Tom McRae – Vredenburg Tivoli (Cloud Nine), Utrecht

TankZilla – Effenaar (locatie: Stroomhuis), Eindhoven

Black Bottle Riot – So What!, Gouda

Harvest Road – De Kroepoekfabriek, Vlaardingen

Ayreon – 013, Tilburg

 

Zaterdag 16 september:

Die Nerven – Melkweg (upstairs), Amsterdam

Spinvis – Gebouw T, Bergen Op Zoom

Eurydice + Invain + Rising Down – Musicon, Den Haag

The Stiff – Paard (café), Den Haag

Blunderbuzz – Bibelot, Dordrecht

Shoom Grunn + Helen Jewett – Vera, Groningen

VOF De Kunst – Het Bolwerk, Sneek

Jeffrey Halford and The Healers – Vredenburg Tivoli (Cloud Nine), Utrecht

Clan Of XyMox – De Boerderij, Zoetermeer

Ayreon – 013, Tilburg

 

Zondag 17 september:

Cafuné – Paradiso (bovenzaal), Amsterdam

Tristan – Metropool (locatie: muziekcafé), Hengelo

Bintangs – De Vorstin (kleine zaal), Hilversum

Night Demon + Speed Queen – Willemeen, Arnhem

Ayreon – 013, Tilburg

Dance With Dragons + Manora – De Boerderij (podiumcafé), Zoetermeer

 

Festivals:

 

Hȗnekopfestival (15 – 17 september) (Festivalterrein Iduna, Drachten, Nederland):

Folgas, Bounty Hunters, De Hȗnekop, Las Bandidas en meer.

 

Rise Or Die (16 september)(Nieuwe Nor, Heerlen, Nederland):

Born From Pain, Escuela Grind, Tusky D.E.E.P. en meer

 


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *