Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Hoex Live Rock

20:00 21:00

Now on air

Hoex Live Rock

20:00 21:00

Aankomende voorstelling

Hoex Evening Rock

21:00 22:00


HOEX RADIO CONCERT AGENDA 15 mei t/m 21 mei 2023

Geschreven door Op 13/05/2023

Maandag 15 mei:

Steve Vai (Masterclass) – De Boerderij, Zoetermeer

Pop Evil – Melkweg (OZ), Amsterdam

 

Dinsdag 16 mei:

Polyphia – Melkweg, Amsterdam

Acid Dad – Doornroosje, Nijmegen

K’s Choice – Doornroosje, Nijmegen

 

Woensdag 17 mei:

Militarie Gun + Wrong Man – Paradiso (Cinetol Club), Amsterdam

When Plagues Collide + Subvergence + Swanslaughter – Musicon, Den Haag

A.A. Williams – Ekko, Utrecht

 

Donderdag 18 mei:

Baha Gratul + Dani Antal – Simplon, Groningen

Stake + Knives – De Bosuil, Weert

Massar Egabri – Q Factory, Amsterdam

Jon Allen & the Luna Kings (blues) – Melkweg, Amsterdam

Baha Gratul + Dani Antal – Simplon (bovenzaal), Groningen

BLØF – Patronaat, Haarlem

De Roos van Nijmegen (finale ronde) – Doornroosje, Nijmegen

Unsane + Kalaallit Nunaat – Baroeg, Rotterdam

Paul Carrack – Vredenburg Tivoli, Utrecht

Nena – Vredenburg Tivoli, Utrecht

 

Vrijdag 19 mei:

London Calling (festival) – Paradiso, Amsterdam

The Rock Circus Talent Tour – De Spot, Middelburg

Spasmodique – Mezz, Breda

Sideways – Studio Gonz, Gouda

Strawelte – Neushoorn, Leeuwarden

Crown Compass + Oceans Turn Red – Neushoorn, Leeuwarden

Otoboke Beaver – Doornroosje, Nijmegen

Submit Fest – Baroeg, Rotterdam

Tramhaus + Gurriers – Rotown (Maassilo), Rotterdam

Jon Allen and the Luna Kings – Vredenburg Tivoli, Utrecht

Paul Carrack – Doornroosje (Stadsschouwburg), Nijmegen

Paul Weller – Doornroosje, Nijmegen

¡Pendejo! –  Hedon, Zwolle

 

Zaterdag 20 mei:

London Calling (festival) – Paradiso, Amsterdam

Solomon – Podium Fluor, Amersfoort

Gevurah + Serpent Noir + Fir – Willemeen, Arnhem

Degreed – Poppodium Phoenix, Breda

Call It Off – Mezz, Breda

Red Devil + Helldriver – Studio Gonz, Gouda

Civic – Vera, Groningen

Tramhaus – Patronaat, Haarlem

Emarosa + Misery Kids – De Vorstin, Hilversum

Speedmobile – Volt, Sittard

Ne Obliviscaris + Persefone – Gebroeders de Nobel, Leiden

Zuster Zonnebloem + Heath – Gebroeders de Nobel, Leiden

Jon Allen & the Luna Kings (blues) – Rotown, Rotterdam

John Coffey – Ekko, Utrecht

Black Bottle Riot – Hedon, Zwolle

Submit Fest – Baroeg, Rotterdam

Achterhoeks Metalfest – Openluchttheater, Eibergen

Metal Battle (finale) – Estrado, Harderwijk

The Offspring – Afas Live, Amsterdam

¡Pendejo! –  Q Factory, Amsterdam

 

Zondag 21 mei:

Splean – Melkweg, Amsterdam

Doodseskader – Willem Twee, Den Bosch

Come + Fine China Superbone – Paard, Den Haag

Watain – Metropool, Hengelo

Gurriers – Doornroosje, Nijmegen

And So I Watch You From Afar – Rotown, Rotterdam

Ozark Henry – Vredenburg Tivoli, Utrecht

Hugh Cornwell – Melkweg (OZ), Amsterdam

Paul Carrack – Patronaat (Phil), Haarlem

Paul Weller – Paradiso, Amsterdam

K’s Choice – Hedon, Zwolle


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *