Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Hoex Live Rock

20:00 22:00

Now on air

Hoex Live Rock

20:00 22:00

Aankomende voorstelling

Hoex Blues

22:00 24:00


Hoex Radio , Concert agenda 25-03-2023 t/m 02-04-2023

Geschreven door Op 25/03/2023

Zaterdag 25 maart:

Ramkot – Paradiso, Amsterdam

For I Am King (nl) + Another Now – Simplon Groningen

Truckfighters (uit Zweden) + Lizzerd + Deadly Vipers – Vera, Groningen

Ioana Iorgu – Vera, Groningen

The Answer + The Black Mirrors (female) – Patronaat Haarlem

Sworn Enemy + Worst Doubt + Adversary (hardcore) – Metropool Hengelo

Orange Skyline – De Vorstin, Hilversum

Modern Victims – Baroeg Rotterdam

Kingfisher Sky (plays Kate Bush) – De Boerderij, Zoetermeer

Zondag 26 maart:

Truckfighters (uit Zweden) + Lizzerd + Deadly Vipers (a la Kyuss) – Melkweg, Amsterdam

Alex G + Momma – Paradiso, Amsterdam

The Answer + The Black Mirrors (female) – Willem II, Den Bosch

Crowbar+ No Gods No Masters + Heavy Lord in (hardcore) – Metropool, Hengelo

Sworn Enemy (hardcore, thrash) – De Pul, Uden

Dinsdag 28 maart:

Lee Ritenour – De Boerderij, Zoetermeer

Woensdag 29 maart:

Vasilis Papakonstantinou (Grieks) – Paradiso, amsterdam

Pile + Crowd Of Chairs – Vera, Groningen

Nightstalker + Baardvader – Baroeg Rotterdam

The Waterboys – Vredenburg Tivoli, Utrecht

W.A.S.P. – Hedon, Zwolle

Donderdag 30 maart:

We Are Scientists – Paradiso Noord, Amsterdam

Blaudzun – De Goudse Schouwburg, Gouda

Rinus Gerritsen (Live interview over het iconische Golden Earring album Moontan) – Metropool, Hengelo

The Vices  – Vredenburg Tivoli, Utrecht

Vrijdag 31 maart:

Cloud Cafe – Paradiso, Amsterdam

The Vices – Metropool, Hengelo

Metalcafe Live (Degenerate + Anger Machine + Hallowed Fire) – De Vorstin, Hilversum

The Waterboys – De Bosuil, Weert

Laurence Jones (blues rock) – Hedon, Zwolle

Graphic Sun + Blacksilver – Hedon, Zwolle

Zaterdag 1 april:

King No-One – Simplon, Groningen

Headbangers Bash (heavy metal festival)(o.a. Attila, Asphyx, Bodyfarm)

–  Podium Fluor, Amersfoort

The Blue Stones – Melkweg Amsterdam

The Slow Readers Club – Paradiso, Amsterdam

Jack Broadbent (blues rock) – Paradiso Bitterzoet, Amsterdam

Punk Riot 19 (Harsh Realms, Steele Justice en Bayline) – Mezz, Breda.

Sunday At Eight – Studio Gonz, Gouda

King No-One – Simplon Groningen

Legends Of Rock Tribute Festival – Metropool Hengelo

Headfirst (nl)(album release) – Gebroeders De Nobel, Leiden

The Vices – Doornroosje Nijmegen

Voltage – Hedon, ZwolleCharlotte Wessels – De Bosuil, Weert

RPWL (prog. Rock) – De Boerderij, Zoetermeer

Zondag 2 april:

King No-One – Rotown, Rotterdam

No Fun At All (punk) – Melkweg Amsterdam

Sjako! (nl) – Paradiso, Amsterdam

The Waterboys – Doornroosje, Nijmegen


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *