Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Now on air

Aankomende voorstelling

Hoex Morning Rock

09:00 12:00


Hoex Radio Concert agenda 11-03-2024 t/m 17-03-2024

Geschreven door Op 09/03/2024

Dinsdag 12 maart:

Mother Mother – Paradiso, Amsterdam

The Xcerts – Luxor Live, Arnhem

Enslaved – De Cacaofabriek,. Helmond

 

Woensdag 13 maart:

Mother Mother – Paradiso, Amsterdam

The Xcerts – Paradiso (bovenzaal), Amsterdam

The Rock Orchestra – Metropool, Enschede

K’s Choice – Luxor Live (locatie: Musis Stadstheater), Arnhem

Nick Oliveri – Luxor Live, Arnhem

 

Donderdag 14 maart:

Whispering Sons – Melkweg (Oude Zaal), Amsterdam

Cryptopsy + Atheist + Almost Dead + 72 Legions –Podium Fluor, Amersfoort

Ian Siegal – Luxor Live, Arnhem

The Soy Boys – Simplon, Groningen

Skálmöld + Seven Spires + Atavistia – 013 (locatie: Hall Of Fame), Tilburg

Nili Brosh Band – Poppodium Boederij, Zoetermeer

K’s Choice – Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

Kris Barras band – De Bosuil, Weert

 

Vrijdag 15 maart:

Hoofs + Bowl – Melkweg (Upstairs), Amsterdam

Hypnos + Bloodphemy + Death March – Musicon, Den Haag

U.D.O. + The Unity + (aftershow: Methusalem) – Poppodium Iduna, Drachten

Pene Corrida – Effenaar, Eindhoven

Light By The Sea – So What? Gouda

Provisional + Curselifter + Spear – Studio Gonz, Gouda

Whispering Sons – Vera, Groningen

Ian Siegal – Metropool, Enschede

SØWT + Texoprint + To Adelaide – De Vorstin, Hilversum

Nuff Said + Vonnie Vintage – De Spot, Middelburg

Method + Sky Bred + Polymathic + Until Dawn

Maerzfeld – De Bosuil, Weert

‘’T-Strijd 204 Finale’’ (o.a. Grainbait + Breakout) – Gebouw T, Bergen Op Zoom

Killer Wives + Narcolepsy + Acid Hammer – Popradar, Den Haag

K’s Choice – De Flint, Amersfoort

Dilana (‘’Legendary Women Of Rock’’) – Stadstheater De Bond, Oldenzaal

 

Zaterdag 16 maart:

Julian Sas – Metropool, Enschede

Massive Wagons + Aklebiters – Poppodium Willem Twee, Den Bosch

Bittersweethearts – Poppodium Cpunt, Hoofddorp

Light By The Sea – Cultureel Centrum Het Podium, Hoogeveen

Mooneye – Muziekgieterij, Maastricht

Whispering Sons – Doornroosje, Nijmegen

K’s Choice – Theater De Spiegel, Zwolle

Ylisia + Kingdom Divided – Grand Café De Waker, Maassluis

The Smile – Afas Live, Amsterdam

 

Zondag 17 maart:

Yonaka – Effenaar, Eindhoven

Elegy + Day Six – Patronaat, Haarlem

Oproer – Nieuwe Nor, Heerlen

Cesar Zuiderwijk – Metropool, Enschede

Otto Von Schirach + Deformer + Limewax + Thrasher – Baroeg, Rotterdam

Bittersweethearts – Gigant (muziekcafé), Apeldoorn

U.D.O. + The Unity – Luxor Live, Arnhem

Nick Oliveri – Bibelot, Dordrecht

Ugly Kid Joe – Poppodium Volt, Sittard


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *