Hoexradio

The Dutch Rock Station

Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

Hoex Evening Rock

18:00 21:00

Now on air

Hoex Evening Rock

18:00 21:00

Aankomende voorstelling


Hoex Radio Concert agenda 06-11-2023 t/m 12-11-2023

Geschreven door Op 04/11/2023

Maandag 6 november:

Thala – Paradiso (locatie: Cinetol), Amsterdam

Kal Marks – Doornroosje (locatie: Merleyn), Nijmegen

Wolfheart + Before The Dawn + Hinayana – Baroeg, Rotterdam

Lloyd Cole – Melkweg (Oude Zaal), Amsterdam

Geoff Tate – Podium Victorie, Alkmaar

 

Dinsdag 7 november:

Been Stellar – Paradiso (locatie: Toekomstmuziek), Amsterdam

Unearth – Muziekgieterij, Maastricht

Goose – Melkweg (Oude Zaal), Amsterdam

Tim Akkerman – Luxor Live, Arnhem

BLØF – Patronaat, Haarlem

 

Woensdag 8 november:

The Ministry for the Future (with Kim Stanley Robinson) – Paradiso (locatie: De Duif), Amsterdam

Brian Dunne – Bibelot (locatie: Brandstof), Dordrecht

The Vices – De Spot, Middelburg

dEUS – 013, Tilburg

Greta van Fleet – Ziggo Dome, Amsterdam

10CC – De Doelen, Rotterdam

 

Donderdag 9 november:

Crossroad Trail – Poppodium P60, Amstelveen

Livin’ Blues – Gebouw T, Bergen Op Zoom

Carnation + Antropopomorhia + Torn From Oblivion – Effenaar, Eindhoven

The Waiting – De Bosuil, Weert

Mother’s Finest – De Vorstin, Hilversum

Brian Dunne – Nobel, Leiden

Hey Colossus – Doornroosje (locatie: Merleyn), Nijmegen

Insomnium – 013, Tilburg

Rival Sons – Melkweg, Amsterdam

Anneke van Giersbergen – Hedon, Zwolle

10CC – Metropool, Enschede

PEER – Paradiso (bovenzaal), Amsterdam

 

Vrijdag 10 november:

Chief Of Smoke + Hister – Vera, Groningen

dEUS – Patronaat, Haarlem

Wolfheart + Before The Dawn + Hinayana – De Cacaofabriek, Helmond

Rocket Fuel – Nobel, Leiden

Árstíðir – Doornroosje (locatie: Stevenskerk), Nijmegen

Wild Romance – Volt, Sittard

Hideous –De Pul, Uden

The Damned Few – Hedon (Kleine Zaal), Zwolle

Anneke van Giersbergen – Podium Fluor, Amersfoort

10CC – Luxor Live (locatie: Musis), Arnhem

Orange Skyline – Bibelot, Dordrecht

Toontje Lager – So What! Gouda

Zaterdag 11 november:

Árstíðir – Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam

Warhaus – Luxor Live, Arnhem

Briston Maroney – Doornroosje, Nijmegen

Against The Current – Melkweg, Amsterdam

Wild Romance – De Cacaofabriek, Helmond

Anneke van Giersbergen –  Metropool, Enschede

The Dead Daisies – Poppodium Boerderij, Zoetermeer

 

Zondag 12 november:

Briston Maroney –  Melkweg (Oude Zaal), Amsterdam

Árstíðir – Gebouw T, Bergen Op Zoom

Warhaus – Patronaat, Haarlem

Brian Dunne – Het Bolwerk, Sneek

Gothminister + King Satan + Psycholies – Nieuwe Nor, Heerlen

Hippie Death Cult – Little Devil, Tilburg

Days Of Sway – De Flux, Zaandam

BLØF – Luxor Live, Arnhem

The Dead Daisies – 013, Tilburg

 

 

Festivals:

 

House Of Metal (Umea, Zweden)(10 november – 11 november):

Blood Red Throne, Feral, Crawl, The Crown, Gates Of Ishtar en meer

 

Mexico Metal Fest (Monterrey, Mexico)(10 november – 11 november):

Gojira, Lamb Of God, Mastodon, Flotsam and Jetsam, Primal Fear en meer

 

Fajtfest (Neushoorn, Leeuwarden, Nederland)(11 november):

Pestilence, Stellaris, Space Of Variations en meer


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *