Doro – Touch To Much , Powersong week 42 !
Geschreven door Eric Schot Op 12/10/2025
Doro – Touch Too Much
Deze week draait alles om power, passie en pure rock! Bij Hoex Radio, The Dutch Rock Station zetten we Doro – Touch Too Much in de spotlights als onze nieuwe PowerSong. Een nummer dat laat horen waarom Doro Pesch nog altijd de koningin van de heavy metal wordt genoemd. Deze song is een cover van deze klasieke AC/DC song maar als absolute lievelings song van Doro nu uitgebracht als single van het nieuwe album „Warriors Of The Sea“ .
De koningin van rock
Sinds de jaren ’80 staat Doro symbool voor kracht, doorzettingsvermogen en een onwankelbare liefde voor rock. Met haar kenmerkende stemgeluid en authentieke uitstraling heeft ze miljoenen fans wereldwijd veroverd — en Touch Too Much laat horen dat ze nog lang niet van plan is het rustiger aan te doen.
Touch Too Much is een track met alles wat rock zo geweldig maakt: stevige gitaren, een meeslepende groove en een refrein dat je direct wilt meezingen. Doro brengt het met flair, overtuiging en een attitude die alleen zij kan uitstralen. Het is een song die kracht geeft — en dat is precies wat een PowerSong hoort te doen.
Een vleugje nostalgie
Doro weet als geen ander hoe ze de klassieke hardrock-sfeer levend houdt, maar tegelijk modern kan klinken. Touch Too Much voelt vertrouwd én fris tegelijk — alsof de gouden jaren van rock even helemaal terug zijn.
👉 Deze week hoor je Doro – Touch Too Much tien keer per dag bij Hoex Radio, The Dutch Rock Station.
Hard, eerlijk en vol hart — precies zoals echte rock hoort te klinken.
Hoex Radio